Zawartość

Zakład Chiny/Szanghaj

Po intensywnej fazie przygotowawczej już w 1999 roku został utworzony zakład produkcyjny na rozwijającym się rynku w Chinach, który następnie był wielokrotnie rozbudowywany.

Stały rozwój wymagał zbudowania kompletnie nowego zakładu w Qingpu/Szanghaj, który został ukończony i otwarty w 2014 roku. Na powierzchni 16 000 m² firma Schmersal Industrial Switchgear Shanghai Co. Ltd. (SISS) zbudowała kompleks budynków o powierzchni produkcyjnej 9500 m², magazyn o powierzchni 4000 m² i pięciokondygnacyjny budynek administracyjny o powierzchni użytkowej 1700 m². Budynek został zbudowany zgodnie z europejskimi normami budowlanymi i wyposażony w najnowocześniejsze przyjazne dla środowiska urządzenia techniczne, np. ogrzewanie zasilane energią geotermalną.

Ok. 150 pracowników zakładu zajmuje się montażem i produkcją wyłączników pozycyjnych i wyłączników bezpieczeństwa oraz urządzeń do wind na rynek wschodnioazjatycki. Od 2008 roku własny dział rozwoju modyfikuje istniejące serie produktów zgodnie z wymaganiami klientów. Ponadto firma Schmersal jest obecna w centrach przemysłowych Chin poprzez szereg biur sprzedaży.

  • Rok powstania: 1999
  • Liczba pracowników: 150

Profil działalności:

  • Rozwój i wytwarzanie urządzeń w zakresie techniki bezpieczeństwa, automatyzacji i osprzętu do wind dla rynku azjatyckiego

Kolumna kontekstowa

Dyrektor

Michele Seassaro