Znajdujesz się tutaj

Zawartość

Tworzymy bezpieczeństwo

Bezpieczne warunki dla życia, bezpieczne środowisko pracy

Grupa Schmersal od wielu lat koncentruje się na wytwarzaniu produktów zapewniających bezpieczeństwo na stanowisku roboczym. Różnorodne mechaniczne i bezdotykowe urządzenia tworzą największy na świecie asortyment urządzeń i systemów bezpieczeństwa do ochrony ludzi i maszyn. Cała oferta jest prezentowana w naszym nowym katalogu online.

Już od około dwudziestu lat bezpieczeństwo i wydajność nie muszą się wzajemnie wykluczać. Dzięki konsekwentnym działaniom urzędów i instytucji nowoczesne systemy bezpieczeństwa zostały zintegrowane w maszynie, wspomagając sprawny przepływ produkcji. Producenci systemów bezpieczeństwa istotnie przyczyniają się do kształtowania przyjaznego środowiska pracy, w którym maszyna przejmuje od człowieka ciężką i monotonną pracę, nie narażając go na zagrożenia i ryzyka.

Inżynierowie-projektanci grupy Schmersal, motywowani wizją bezpiecznego środowiska pracy, opracowują nowe urządzenia i systemy do wszystkich możliwych aplikacji. Koncentrujemy się na trzech obszarach działalności: osprzęcie do wind, technice automatyzacji i technice bezpieczeństwa. We wszystkich trzech obszarach działalności zajmujemy wiodącą pozycję ze względu na naszą wiedzę, innowacyjność i kompleksową ofertę. Nowe koncepcje bezpieczeństwa wymagają nowych rozwiązań systemowych. Konieczna jest integracja innowacyjnych zasad detekcji oraz nowe metody przesyłania i analizy informacji. Rosnąca ilość norm i dyrektyw dotyczących bezpieczeństwa maszyn doprowadziła do zmiany postaw producentów i użytkowników maszyn.

Są to obecne i przyszłe wyzwania stojące przed grupą Schmersal jako partnera producentów maszyn i urządzeń.

Kolumna kontekstowa

Informacje o firmie Schmersal

Grupa Schmersal projektuje i wytwarza ok. 18 000 różnych urządzeń i jest jednym z największych dostawców na świecie w zakresie produkowanego asortymentu.

Dzięki wiedzy branżowej i profesjonalnym usługom oferuje rozwiązania systemowe w zakresie automatyzacji i bezpieczeństwa maszyn. Przeszło 1900 pracowników w ponad 20 krajach codziennie pracuje wspólnie z klientami nad realizacją innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa.

Główna siedziba firmy Schmersal w Wuppertalu