Znajdujesz się tutaj

Zawartość

Bezpieczne życie i praca: aktualne informacje dotyczące koronawirusa

Poza opracowywaniem i produkcją elementów służących bezpieczeństwu w miejscu pracy, jednym z priorytetów Grupy Schmersal jest bezpieczeństwo każdego człowieka.

Ta zasada znajduje odzwierciedlenie w obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa (COVID-19). Mając powyższe na uwadze, wprowadziliśmy szereg środków zapobiegawczych mających zabezpieczyć naszych pracowników przed infekcją i zagwarantować maksymalną możliwą niezawodność łańcucha dostaw.

W miarę rozwoju wypadków będziemy na bieżąco informować o wszystkich kwestiach związanych z COVID-19 w naszej firmie.

1. Środki zaradcze: podejście pro-aktywne i informacja

Zdrowie i dobrostan naszych pracowników, kontrahentów oraz partnerów jest dla nas najważniejsze. Z tego powodu zatrudnieni w Grupie Schmersal na całym świecie uzyskali informacje na temat środków zaradczych i ochronnych przeciw COVID-19. Aby zredukować ryzyko infekcji ilość podróży służbowych została zredukowana do absolutnego minimum. W Polsce pracownicy centrali w Warszawie, za wyjątkiem osób dyżurujących w dziale logistyki, pracują w systemie home-office. Dokładamy starań aby nie odbiło się to na jakości naszych usług i wsparcia technicznego. Prosimy także, w miarę możliwości, o unikanie wizyt w naszym biurowcu - 99% spraw możemy załatwić zdalnie. Odwiedzających nas osobiście prosimy o zachowanie standardów higienicznych obowiązujących na terenie firmy (m.in korzystanie z płynu dezynfekującego dostępnego przy wejściu).

2. Łańcuch dostaw

Nasza zdolność utrzymania dostaw przy obecnej sytuacji prawnej w Niemczech i w Polsce jest zabezpieczona. Pozostajemy w stałym kontakcie z klientami i dostawcami na wypadek, gdyby sytuacja miała ulec zmianie. Ze względu na szybkość rozprzestrzeniania się COVID-19 i związane z tym potencjalne zamknięcia granic, nie możemy wykluczyć, że mogą pojawić się zakłócenia łańcucha dostaw. Aby zminimalizować wpływ tych potencjalnych problemów na działalność naszą i naszych partnerów handlowych, w sposób ciągy monitorujemy rozwój wydarzeń i dostosowujemy na bieżąco nasze stany magazynowe.

3. Komunikacja: dostępność i regularne aktualizacje

Dzięki siedmiu fabrykom, dwudziestu filiom i ponad pięćdziesięciu dystrybutorom na całym świecie, jesteśmy na wyciągnięcie ręki, aby odpowiadać na pytania naszych klientów. Dane kontaktowe swojego przedstawiciela znajdziesz tutaj:

4. Imprezy: targi i wydarzenia

Zgodnie z nakazami władz, do odwołania zawieszamy naszą działalność targową i wystawienniczą. Pracujemy nad szkoleniami w wersji on-line.

Aktualna lista wydarzeń na których będzie reprezentowana Grupa Schmersal znajduje się tutaj:

Kolumna kontekstowa