Znajdujesz się tutaj

Zawartość

06.07.2023

Schmersal India celebruje dziesięciolecie swojej działalności produkcyjnej

1 lipca 2023, ta data oznacza dekadę istnienia fabryki Schmersal India. Chcąc uczcić ten jubileusz Schmersal zaprosił na celebrację do swojego zakładu dostawców, klientów, partnerów oraz pracowników.
Oddział Schmersal India został założony w 2007r. Na przestrzeni lat rosnący popyt na urządzenia bezpieczeństwa w Indiach skłonił w 2013r. Grupę Schmersal do wybudowania zakładu produkcyjnego w Ranjangaon MIDC, Pune.

Schmersal jest jedyną miedzynarodową korporacją posiadającą w Indiach fabrykę urządzeń bezpieczeństwa zgodnych z międzynarodowymi standardami - zgodnie z mottem 'Make in India'. Zakład produkcyjny w MIDC Ranjangaon, Pune, z niemal 4,000 m2  powierzchni produkcyjnej i magazynowej wytwarza systemy bezpieczeństwa i rozwiązania dla bezpieczeństwa maszyn z przeznaczeniem na rynki azjatyckie.

Przez ostatnie 10 lat Schmersal India napisało prawdziwą 'success story': Firma bezprecedensowo rozwinęła swoją działalnośc biznesową i produkcujną. Pod zarządem Sagara Bhosale, Dyrektora Zarządzającego i współzałożyciela Schmersal India osiągnął gwałtowny, dwucyfrowy wzrost sprzedaży, nie tylko produktów ale także usług, które stały się ważną częścią biznesu, a zatrudnienie wzrosło w tym okresie z 5 do 143 pracowników.

Kolumna kontekstowa