Znajdujesz się tutaj

Zawartość

26.05.2023

Nagroda! Schmersal jest "Najlepiej Zarządzaną Firmą 2023"

Grupa Schmersal została laureatem "Best Managed Companies Award 2023". Organizatorami nagrody są Deloitte Private, gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung oraz BDI (Federation of German Industries). Nagroda wręczana jest znakomicie zarządzanym przedsiębiorstwom średniej wielkości, które zostały docenione w czterech obszarach: Strategii, Produktywności & Innowacyjności, Kulturze & Zaangażowaniu oraz Ładu Korporacyjnego & Finansów.

Dla nas nagroda jest nie tylko powodem do zadowolenia ale także potwierdzeniem ciągłego rozwijania procesów wewnętrznych w firmie. Dyrektor zarządzający Philip Schmersal: "Mając silny fundament w wyznawanych przez nas wartościach nieustannie dostosowujemy procesy zarządcze do wzrostu. Dążymy do celu jakim jest z jednej strony systematyczność naszych decyzji, a z drugiej włączanie do procesu decyzyjnego jak największej ilosci czynników przy zachowaniu maksymalnej elastyczności. To umożliwia nam bardzo szybkie podejmowanie decyzji przy uwzględnieniu solidnych podstaw nawet w coraz szybciej zmieniającym się i turbulentnym otoczeniu. Dodatkowo planujemy w długoterminowej perspektywie i w zgodzie znaszym ładem korporacyjnym, który odnosi się także do wpływu naszych działań na społeczność i środowisko naturalne".

Nasza firma dodatkowo cieszy się z przynanej 25 maja w Düsseldorfie nagrody ponieważ zwiększa ona rozpoznawalność marki na rynku pracy. Philip Schmersal: "Nieustannie rośniemy i z tego powodu ciągle rozglądamy się za podzielającymi nasze wartości pracownikami, którzy chcą pracować w innowacyjnym przedsiębiorstwie dla bezpieczeństwa ludzi i maszyn. Otrzymanie nagrody od uznanej firmy konsultingowej za godne naśladowowania zarządzanie, kulturę organizacyjną i ład korporacyjny zwiększa naszą reputację w konkurowaniu o dobrych pracowników".

Kolumna kontekstowa