Applicationfinder firmy Schmersal

Wyszukiwarka aplikacji firmy Schmersal wyszukuje urządzenia i systemy bezpieczeństwa, które najlepiej nadają się do określonego zastosowania. Oprócz linii do produkcji opakowań została udostępniona linia do produkcji żywności w formie animacji online.  Zaawansowana wyszukiwarka aplikacji jest teraz dostępna dla użytkowników iPadów w Apple Store i dla użytkowników systemów Android i Windows w jedenastu językach.

Wyszukiwarka aplikacji pokazuje przykłady zastosowań, np. zabezpieczanie klap w liniach opakowaniowych lub rozwiązania higieniczne w produkcji żywności, które są poglądowo przedstawione za pomocą animacji.
Gdy użytkownik kliknie na animacji jedną ze stref zagrożeń otwiera się okno, w którym są przedstawione poszczególne grupy produktów dla danego obszaru zastosowania. Na kolejnym poziomie nawigacji są opisane serie produktów z podaniem ważnych właściwości technicznych. Jeżeli są dostępne animacje produktu, można je uruchomić kliknięciem myszy bezpośrednio w przeglądarce. Katalog online zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do szczegółowych danych technicznych, instrukcji obsługi i modeli CAD przeznaczonych do pobrania. Dzięki temu w ciągu kilku sekund konstruktor może dobrać odpowiednie urządzenia bezpieczeństwa dla wielu aplikacji i otrzymać propozycje dotyczące konkretnych produktów ze wszystkimi danymi technicznymi.